Farkları bul, zeka seviyeni öğren: Yüksek IQ seviyesine sahipsen iki resimdeki 5 farkı birkaç saniyede bulabilirsin!

İki fotoğraf ortasındaki farkları bulma oyunlarına yenisini ekliyoruz. Bu testi saniyeler içinde çözenler, zeka düzeyi çok yüksek olanlar. Pekala sizin zeka düzeyiniz ne? Öğrenmek istiyorsanız testimize bekleriz. Tahminen siz de 10 saniyede 5 farkı bulabilirsiniz.

Gözlem maharetlerinizi ve detaycılığınızı ölçeceğimiz bir görsel bu. Kardan yapılmış bir çift, karların ortasında memnunlukla size bakıyor. Sevgi dolu bu kardan insanların renkli aksesuarları var. Bir de gökyüzünde salınan kar taneleri ve yemyeşil ağaçlar. Pekala bu iki fotoğraf ortasındaki farklar neler?

Resimlerin ikisi bir ortaya geldiğinde bir illüzyon oluşturuyor. Bu illüzyon nedeniyle birebir üzere görünen kardan bir imaj var. Oysa eşit üzere görünen bu görsellerde 5 fark sizi bekliyor.

Resimlere daha yakından bakmak ister misiniz?

1. GÖRSEL

2. GÖRSEL

Görsellerde yer alan ayrıntılara odaklanın. Bulmakta zorlanıyorsanız sırasıyla objeleri denetim edebilirsiniz. Fark ettiğiniz detaylar varsa bunlara bir kere daha bakın. Bulmakta zorlandığınız br yer varsa bakışınızı farklı bir yere yöneltin.

Kaç fark bulabildiniz? Bulduklarınızı not etmeyi unutmayın.

Zaman akıyor.

Saniyeler içinde 5 farkı bulanları tebrik ederiz. Bulamayanları sayfanın sonuna alalım.

Testin tahlili…

Fark bulma, zeka testleri ve optik illüzyonları çözdükçe beyninizin geliştiğini ve giderek daha kısa müddette soruları yanıtladığınızı fark edeceksiniz.

Görsellerdeki farkları merak ediyorsanız işte 5 farkın yer aldığı noktalar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir